Als sponsor van Sparta Rotterdam was KRAGD aanwezig op het Rood Witte Mannen en Vrouwen diner dat al sinds 1938 wordt georganiseerd. Tijdens dit diner is KRAGD maatschappelijk partner geworden van Stichting De Betrokken Spartaan, een stichting die zich inzet voor het verbeteren van de leefbaarheid in haar verzorgingsgebied. Als partner zullen wij de Stichting op verschillende manieren ondersteunen.
Omdat sport verbindt, draagt Sparta Rotterdam op deze manier bij aan maatschappelijke onderwerpen op het gebied van gezondheid, veiligheid en onderwijs door samenhang in de samenleving te stimuleren en normen en waarden vorm te geven. In deze benadering worden omwonenden betrokken en komt niemand ‘buitenspel’ te staan. De club is hierdoor onlosmakelijk verbonden met de leefomgeving.
Al meer dan 10 jaar timmert De Betrokken Spartaan aan de weg door bij kinderen aandacht te besteden aan een actieve en gezonden leefstijl door sport en bewegen te promoten, maar in de wijken onder aansturing van een buurtsportchoach ook te faciliteren. Het draagt bij aan de algehele ontwikkeling van jongeren in onze maatschappij, waarbij inclusiviteit vanzelfsprekend is.
Wij zijn erg blij dat wij deze samenwerking zijn aangegaan en op deze manier kunnen bijdragen aan de verbetering van de leefbaarheid rondom het Sparta Stadion.
KRAGD heeft de beschikking over drie business seats bij Sparta Rotterdam. Wil je en keer met ons mee? Laat het weten!